. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.


Bazar lyží

Kosmonosy
Mladá Boleslav

Použité lyže
pro dospělé

Velký výběr
juniorského
vybavení

Možnost výkupu
a protiúčtu

Snowboard-MB
LYŽE & SNOWBOARDY

Lyže Lyže.info > Lyžařská střediska > Slavkovský les > Skiareál Mariánky > Skiareál Mariánky Kašperské hory, lyžařské středisko, ski areál

Skiareál Mariánky Kašperské hory, lyžařské středisko, ski areál

Skiareál Mariánky se nachází na okraji města Mariánské lázně, v nadmořské výšce 758 m n.m. Areál nabízí kabinkovou lanovku a 2 vleky typu kotva s celkovou přepravní kapacitou 4710 osob/hod. Zalyžovat si můžete na 3 sjezdovkách s různou obtížností od modré po černou. Sjezdové tratě mají celkovou délku 1500 m, jsou upravovány rolbou Kassbohrer PB 280DW. Nejobtížnější je sjezdová trať Slalomák II, o délce 250 m.
Pro běžkaře je připraven běžecký areál GOLF, dlouhý 40 km.

Provozní doba areálu je od 9:00 do 16:00 hod a večer od 18:00 do 21:00 hod. Jízdenku zakoupíte časovou hodinovou, půldenní, denní i vícedenní.
Areál Mariánky provozuje firma Snowhill a.s., která má na starosti i jiné skiareály jako jsou Herlíkovice, Šachty, Kamenec, Kašperky a Kozinec. Proto, jako v ostatních areál platí slevy pro děti do 140 cm, pro držitelé karet ISIC a pro skupiny.

V areálu najdete lyžařskou a snowboardovou školu, skibar a sociální zázemí, půjčovnu lyžařského a snowboardového vybavení, skiservis a možnost parkování. Tipy a informace ohledně ubytování jsou uvedené na webových stránkách skiareálu.

Adresa střediska:
SKI AREÁL KAŠPERSKÉ HORY
Na prádle 71
341 92 Kašperské Hory
Zobrazit na mapě>>
telefon: 376 582 072
http://leto.snowhill.cz/kasperky

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2020 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu