. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.
Lyže Lyže.info > Výrobci > Alpina
Alpina: Helmy Alpina Brýle Alpina Prodejci Alpina

Výrobce Alpina, firma, značka, výrobky, zboží - brýle, helmy, přilby

Společnost Alpina zahájila svou činnost v roce 1980, kdy se dva nadšení přátelé Werner Grau a Hagen Stockklausner rozhodli podnikat v oblasti sportovních brýlí ve městě Friedberg v Německu.

V současnosti se společnost Alpina stala předním výrobcem sportovních brýlí a helem. Soustřeďuje se zejména na výrobu doplňků pro zimní sporty a cyklistiku.
V domovském Německu zaujímá Alpina 40% podíl na trhu s lyžařskými brýlemi. Dvě silné pobočky v Rakousku a Švýcarsku tvoří zhruba třetinu celkového prodeje značky. Společnost nyní vyváží své produkty do 35 zemí po celém světě.

Hlavní prioritou značky je orientace na zákazníka, to znamená, v první řadě se zaměřit na kvalitní produkty, které jsou v příznivém poměru cena/výkon. Důraz je v tomto případě kladen na zásilkovou službu tak, aby zákazník obdržel žádaný produkt co nejdříve, nejlépe do druhého dne. Samozřejmostí je okamžité řešení jakýchkoli problémů, které se mohou vyskytnout.

 

Helmy Alpina >>

Brýle Alpina >>

Dodavatelé a prodejci Alpina >>

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2021 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu