. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.
Lyže Lyže.info > Výrobci > Atomic
Atomic: Lyže Atomic Běžky Atomic Sjezdové vázání Atomic Běžecké vázání Atomic Lyžáky Atomic Běžkařské boty Atomic Hůlky Atomic Helmy Atomic Brýle Atomic Chrániče Atomic Tašky Atomic Prodejci Atomic

Výrobce Atomic, firma, značka, výrobky, zboží - lyže, běžky, helmy, brýle, hůlky, obaly

Olympijští medailisté, rekreační lyžaři, začátečníci, ti všichni spoléhají na produkty značky ATOMIC, která působí na trhu s lyžařským vybavením již od roku 1955. Atomic dokáže vybavit každého lyžaře od hlavy až k patě: nabízí vybavení od helem přes brýle, hůlky až po lyžařské boty.

Atomic, sídlící v srdci Alp, je technologickým lídrem na trhu s lyžařským vybavením. Společnost přichází každý rok s dalšími a dalšími inovacemi.
Tou nejnovější je revoluční technologie Doubledeck, která v sobě spojuje dokonalou manévrovatelnou s naprostou plynulostí. Další inovativní technologií je Live Fit, lyžařské boty, které se automaticky a nepřetržitě přizpůsobují přirozenému tvaru nohy.

Posláním společnosti je poskytovat každému lyžaři vybavení, které vyhovuje jeho individuálním potřebám. Proto jsou lyže, boty, vázání, hůlky, helmy, brýle a chrániče k dispozici v šesti různých kategoriích: all mountain, závodní, běžkařské, freeride, dámské a dětské. V každé kategorii nabízí Atomic širokou nabídku různých modelů.

Kvalita produktů Atomic je každý rok ověřována tou nejtěžší zkouškou – soutěžením ve Světovém poháru, kde dosahuje výborných výsledků. Jako příklad můžeme uvést aktuální úspěchy: Marcel Hirscher vyhrál celkový Světový pohár v sezóně 2011/2012, Anders Aukland se stal vítězem v běhu na lyžích v celkovém hodnocení, Kilian Jornet vyhrál Světový pohár ve skialpinismu, Mike Riddle získal zlato v kategorii Superpipe na mistrovství světa v Kanadě a Lisa Magdalena Agerer vyhrála evropský pohár. Tato vítězství představují jen zlomek z velkého množství úspěchů, kterých dosahují sportovci na lyžích či běžkách značky Atomic již po mnoho let.

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2024 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu