. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.
Lyže Lyže.info > Výrobci > Dynastar
Dynastar: Lyže Dynastar Hůlky Dynastar Tašky Dynastar Prodejci Dynastar

Výrobce Dynastar, firma, značka, výrobky, zboží - lyže, hůlky, tašky

Francouzská značka Dynastar je úzce spjatá s nejvyšší horou Evropy Mont Blancem. Možná právě proto jsou její lyže symbolem špičkové kvality a pokročilých technologií. Od roku 1963 jsou lyže a další lyžařské vybavení značky Dynastar vyráběny, vyvíjeny a testovány v údolí Chamonix pod horou Mont Blanc.

Značka spolupracuje s celou řadou výborných jezdců Světového poháru a dalších profesionálů z lyžařské branže, kteří podporují její inovace tím, že neustále přinášejí nové a nové náměty na zlepšení. I díky tomu lyže Dynastar uspokojí širokou škálu lyžařů všech výkonnostních kategorií.

Hlavním cílem společnosti Dynastar je poskytnout lyžařům kvalitativně nejlepší a nejmodernější vybavení, které bude v první řadě splňovat lyžařovy nároky na svahu.

V současnosti firma produkuje více než půl miliónu páru lyží ročně a patří tak k největším výrobcům lyží na světě. Kromě lyží najdeme v nabídce Dynastar lyžařské hole, tašky, batohy i oblečení.

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2024 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu