. . . Katalog lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.

Lyže Lyže.info > Výrobci > Elan > Hůlky Elan

Hůlky Elan

Všechny hůlky Elan jsou vyráběny z různých slitin hliníku o různých průměrech. Hliník zaručuje, že hole jsou velmi lehké. Nejtenčí hole mají průměr 14 mm, nejsilnější 18 mm. Speciální povrchová úprava u některých modelů brání poškrábání, takže se nemusíte bát, že vaše hůlky budou po pár sjezdech nevzhledné a oprýskané.

Závodní modely jsou vybaveny závodní gumovou rukojetí, u jiných modelů se můžeme setkat s polyetylenovou rukojetí či pěnovou, která je měkká a výborně se drží. Všechny rukojeti jsou ergonomicky tvarované, aby výborně padly do ruky. Novinkou v technologii rukojetí je Bi-Density, ergonomicky tvarovaná, umožňující pevné držení hole. Povrch rukojeti zabraňuje jejímu vyklouznutí a přispívá tak k větší bezpečnosti.  Měkká juniorská rukojeť je uzpůsobena malým dětským rukám. Model Touring je pak vybaven teleskopickou rukojetí. Talířek bývá uzpůsoben pro všechny typy terénu.

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2018 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Odkazy   |   Přidat firmu