. . . Katalog lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.

Lyže Lyže.info > Výrobci > Elan > Tašky Elan

Tašky, obaly Elan

VAKY NA LYŽE

V nabídce Elan si vyberete ze standardních vaků pro jeden nebo dva páry lyží nebo můžete zvolit větší, komfortnější vak Ski Demo. Klasické vaky mají jednu hlavní komoru, jsou opatřeny ochrannými popruhy a polstrování pro vyšší bezpečnost vašich lyží.

Vak Ski Demo je vybaven odolnými kolečky a teleskopickou rukojetí pro lepší manipulaci. Okraje jsou zesílené, uvnitř je integrována kapsa na vybavení a malá kapsička na vizitky.

TAŠKY NA LYŽÁKY

Taška se pohodlně přenáší díky měkkému madlu a nastavitelnému, odepínacímu ramennímu popruhu. Kapsa na lyžáky je dostatečně prostorná, voděodolná, s vyztuženým dnem. Do přídavné kapsy můžete uložit i další vybavení.

BATOHY

Batohy Elan jsou k dispozici v mnoha různorodých provedeních. U žádného nechybí množství kapes na různé předměty – mobil, klíče, lahev s pitím. Záda jsou polstrovaná pro maximální pohodlí. Varianta s kolečky a vytahovací rukojetí je vhodná k cestování letadlem, její velikost nepřekračuje velikost, kterou si můžete vzít na palubu. Nechcete-li se vláčet s batohem na kolečkách, stačí, když odepnete přední část a ihned máte k dispozici standardní batoh na záda.

OSTATNÍ

Sportovní tašky jsou vybaveny mnoha kapsami včetně jedné odnímatelné.

Cestovní tašky se zesílenými okraji, s dvěma velkými oddělenými částmi a mnoha dalšími i odnímatelnými kapsami. K manipulaci slouží odepínací ramenní popruh, odolná kolečka a teleskopická rukojeť.

V nabídce Elan nechybí ani tašky na notebook či peněženky. Velká taška na notebook s paměťovou pěnou má dvě hlavní oddělení, několik menších kapes a je možné ji připevnit na tašku na kolečkách, pokud je vytažena rukojeť.

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2018 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Odkazy   |   Přidat firmu