. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.
Lyže Lyže.info > Výrobci > Marker > Lyžařské vázání Marker

Vázání Marker

Vysoce funkční vázání Marker je rozděleno do několika kategorií. Kategorie Royal Family je určena pro freestylové a touringové lyže. Vázání v kategorii Tour je uzpůsobeno náročnému stoupání a rychlým sjezdům u skialpinistických lyží. Vázání Race je pro všechny, kteří milují rychlou jízdu. Jste-li lehký a mladý lyžař se zálibou ve freeski nebo carvingu, vybírat budete z řady vázání Performance, která vám poskytne dostatek výkonu a prostoru pro zlepšování. Pro mladé lyžaře byla vyvinuta řada vázání Junior, která je lehká a snadno nastavitelná. Vázání s jednoduchou montáží, rychlým nastavením a dlouhou životností náleží řadě Rental určené pro půjčovny.

TECHNOLOGIE

AFD – antikorozní kluzná podložka zaručuje rovnoměrné vypínání při všech kombinacích pádu.

BIOMETRIC – vypínání při pádech dozadu se přesně přizpůsobí vypínací síle v různých situacích a zvyšuje tak ochranu před poškozením kolenního kloubu.

BIOTECH – systém s otevíratelnou špičkou vertikálním směrem pomáhá bezproblémovému vypnutí a snižuje riziko zranění při pádu.

COMSHOCK PISTON – modul pohlcující rychlé a silné nárazy, zabraňuje předčasnému vypnutí.

EPS – deska pod nášlapnou plochou brzdy zajišťuje přenos síly lyžaře na hrany lyží ve střední části lyže pro přesnější ovládání a lepší záběr hran.

ER3 SYSTÉM – dámský systém vázání je kratší a méně tuhý, umožňuje plynulý průhyb lyže a snižuje váhu. Systém využívá Compact špičku a pevnou Compact2 patu pro větší sílu a přesnost.

ERS SYSTÉM – odlehčený dámský systém vázání, úchyty jsou umístěny blíže k sobě, aby vyhovovaly menší podešvi a zajišťovaly hladký průhyb lyže. Vázání je vybaveno špičkou Comfort s trojitým pivotem a patou TwinCam2.

FASTRACK 2 – plně synchronizovaný free-flex systém nabízí dokonalý přenos síly a umožňuje snadné nastavení rozpětí. Systém je lehčí, stabilní a bezporuchový. Byl vyvinut pro půjčovny.

INTER - PIVOT HEEL – pružina je uložena v patce vázání, tím se vázání zkrátilo a lyže je pružnější.

M3 SYSTÉM – systém lyže-deska-vázání pro rekreační lyžaře. Systém s Compact špičkou a Compact2 patou.

MULTI STANCE – systém vám umožňuje jednoduše posunout vázání o 60 mm a upravit tak lyži do parku stejně jako do prašanu.

MX SYSTÉM – systém s technologií vnitřního pivotu a lehké špičky Marker Comfort MX s trojitým pivotem. Výsledkem je širší a pevnější spojení vázání s lyží.

PISTON CONTROL – hydraulický píst v podložce aktivně spolupracuje s lyží v průběhu oblouku. Výsledkem je perfektní přenos energie a dokonalá spolupráce lyže, podložky a vázání.

RTL – vázání pro lehčí lyžaře usnadňuje nastavení délky podešve. Systém je vybaven EPS technologií a AFD podložkou.

SPEED POINT – umožňuje velmi snadno nastavit délku podešve. Systém je vybaven EPS technologií a AFD podložkou.

TRIPLE PIVOT ELITE – krátká špička s kolmým uložením pružiny je vhodná pro širší lyže, lépe přenáší energii.

TRIPLE PIVOT COMPACT - kompaktní špička s pružinou, vypínání zajistí pohyblivá deska s otočnými válečky ve špičce, hliníková výztuha zpevňuje vázání.

TWINCAM - nášlapná pata pro rychlé a pohodlné nastoupení do vázání.

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2021 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu