. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.
Lyže Lyže.info > Výrobci > Marker > Helmy Marker

Helmy Marker

Ačkoliv je Marker známý především jako výrobce špičkového lyžařského vázání, v jeho sortimentu se setkáváme i s vysoce kvalitními helmami a brýlemi, u kterých používá rovněž skvělé technologie a některé z těchto technologií dokonce posunul o krok dále.

TECHNOLOGIE

ABS-ESP TECHNOLOGY – tradiční vstřikování skořepiny do formy s přidáním termoplastu Ronfalin. Díky této inovaci získala skořepina mimořádnou tuhost při současném snížení hmotnosti a vysokou odolnost i za velmi nízkých teplot.

ADJUSTABLE AIR CHANNEL SYSTEM – jedná se o vzduchové kanálky, jimiž v přední části přichází chladný vzduch, který ochlazuje lyžařovu hlavu, v zadní části pak teplý vzduch odchází ven. Množství vzduchu lze upravovat pomocí centrálního regulačního prvku.

AIR CHANNEL SYSTEM – jednodušší obdoba Adjustable Air Channel systému, proudění vzduchu v tomto případě nelze regulovat.

GENIUS SIZE TRIMMING SYSTEM – revoluční, plně integrovaný systém nastavení velikosti helmy, pomocí regulačního kolečka přizpůsobíte helmu velikosti své hlavy.

IN-MOULDING TECHNOLOGY – materiál FlexFoam se vstřikuje do vnější polykarbonátové skořepiny, materiály skvěle přilnou a zajistí tak vysokou tuhost a trvanlivost. Větrací otvory jsou do helmy vyřezány laserem.

NATURAL FLOW DESIGN – design helmy zaručující skvělou cirkulaci vzduchu. Otvory jsou konstruovány tak, aby nedošlo k prochladnutí hlavy, zároveň brání průniku vody a sněhu do helmy a je možné je uzavřít.

ODNÍMATELNÉ KRYTY UŠÍ – za slunného počasí lze odepnout části zakrývající uši lyžaře. 

REMOVABLE NECK ROLL – odnímatelný kryt zadní části krku.

STRAP HOLDER – vroubkovaný povrch helmy s pružným gumovým jištěním umožňuje uchytit brýle bez jejich sklouzávání v jakýchkoli podmínkách.

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2021 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu