. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.


Bazar lyží

Kosmonosy
Mladá Boleslav

Použité lyže
pro dospělé

Velký výběr
juniorského
vybavení

Možnost výkupu
a protiúčtu

Snowboard-MB
LYŽE & SNOWBOARDY

Lyže Lyže.info > Lyžařská střediska > Krušné hory
Krušné hory: Skiareál Bublava Skiareál Nové Hamry Skiareál Boží Dar Skiareál Klínovec Skiareál Český Jiřetín Skiareál Klíny Skiareál Bouřňák Skiareál Telnice Skiareál Náprava Běžecký areál Dlouhá Louka Skiareál Pyšná Skiareál Komáří vížka Skiareál Loučná Skiareál Mezihoří Skiareál Nad nádražím Pernink Skiareál Velflink - Pernink

Lyžařská střediska Krušné hory, ski areály

Krušné hory se táhnou podél česko-německé hranice na severozápadě Čech a jihu Saska. Tvoří souvislé horské pásmo dlouhé 130km a je průměrně široké 40km.

Od jihozápadu k severovýchodu najdete hory: Pratecký vrch (821m), Kraslický Špičák (991m), Plešivec (1028m), Božídarský Špičák (1115m), Fichtelberg (1214m), Klínovec (1244m), Jelení hora (994m), Medvědí Skála (924), Loučná (956m) a Komáří hůrka (808m). Nejvyšší z těchto hor jsou Klínovec, Fichtelberg a Božídarský špičák.

V zimě můžete v Krušných horách využít služeb lyžařských středisek. Hlavní lyžařská střediska v Krušných horách jsou skiareály Bouřňák, Bublava, Český Jiřetín, Nové Hamry, Klíny, Telnice a Klínovec.

Lyžařská střediska nabízí bohaté vyžití, jak pro dospělé lyžaře, tak pro ty dětské a málo zkušené. Provozují i snowparky, aby si na své přišly i snowboardisté. Ve všech skiareálech najdete sítě běžeckých drah.

Využijete služeb jako jsou půjčovny, obchody, servisy, nabídky lyžařských kurzů a škol, restaurace, bufety a samozřejmostí je i ubytování.

Do všech areálu se pohodlně dostanete autem, pravidelnou nebo speciální autobusovou linkou a u některých můžete zkusit i vlak. Veškeré informace, které budete potřebovat najdete zde a na webových stránkách samotných středisek.

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2021 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu