. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.


Bazar lyží

Kosmonosy
Mladá Boleslav

Použité lyže
pro dospělé

Velký výběr
juniorského
vybavení

Možnost výkupu
a protiúčtu

Snowboard-MB
LYŽE & SNOWBOARDY

Lyže Lyže.info > Lyžařská střediska > Orlické hory
Orlické hory: Skiareál Bartošovice Skiareál Peklák Česká Třebová Skiareál České Petrovice Skiareál Deštné Skiareál Přívrat Skiareál Říčky Skiareál Buková Hora Skiareál Čenkovice Červená Voda Skiareál Janovičky Skiareál Běloves Skiareál Šerlišský mlýn Skiareál Dlouhoňovice Skiareál Mladkov Petrovičky Skiareál Černá Voda Skiareál Farský kopec Skiareál Sedloňov Skiareál Kamenec Skiareál Ovaz Skiareál Zdobnice Skiareál Na Špičáku

Lyžařská střediska Orlické hory, ski areály

Orlické hory leží v severovýchodních Čechách u hranic s Polskem. Nejvyšší vrchol se nazývá Velká Deštná( 1115 m n.m). Pohořím protéká řeka Orlice, po které jsou tyto hory také pojmenované. Tyto hory nabízí velmi příznivé podmínky pro lyžování a další zimní aktivity.

V tomto pohoří se nachází města Olešnice, Deštné, Říčky a Rokytnice v O.h., která jsou zároveň i centrem lyžařských aktivit. Rozpis lyžařských areálu, detaily a jejich polohu vyčtete na těchto webových stránkách. Lyžařské areály Vám nabízí kvalitní zimní zážitky, jak na velkých, ale i menších sjezdovkách. Většina zimních středisek je vhodná pro rodiny s dětmi, začátečníky a pokročilé. Snowboardisté jsou vítáni a mohou využít vybavených snowparků a U ramp. I běžkaři si přijdou na své, skoro v každém středisku se nacházejí udržované běžecké trasy.

Součástí středisek bývají půjčovny a servisy lyžařských a snowboardových potřeb, možnosti ubytování, bezplatné parkoviště a samozřejmě možnost občerstvení. Zakoupit můžete časové, bodové i celosezónní jízdné. Děti a skupiny využij nabízených slev. Otevírací doba skiareálů je podobná a večerní lyžování jen v některé dny. Více informací naleznete na stránkách lyžařských areálů.

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2021 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu