. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.


Bazar lyží

Kosmonosy
Mladá Boleslav

Použité lyže
pro dospělé

Velký výběr
juniorského
vybavení

Možnost výkupu
a protiúčtu

Snowboard-MB
LYŽE & SNOWBOARDY

Lyže Lyže.info > Lyžařská střediska > Jizerské hory
Jizerské hory: Skiareál Ještěd Skiareál Tanvaldský Špičák Skiareál Bedřichov Skiareál Severák Skiareál Josefův Důl Skiareál Desná Skiareál Rejdice Kořenov Skiareál Zásada Skiareál Albrechtice Skiareál Janov nad Nisou Skiareál Příchovice Skiareál Černá Říčka Skiareál Obří sud Javorník Skiareál U Vodárny Skiareál Dobrá Voda Skiareál U Pily Skiareál Plavy Skiareál Filip Skiareál Surfanic Zlatá Olešnice

Lyžařská střediska Jizerské hory, ski areály

Jizerské hory se rozkládají na severu mezi Lužickými horami a Krkonošemi. Nejvyšší hora tohoto pohoří je Smrk ( 1124 m n.m.). V jizerských horách se také nachází chráněná krajinná oblast (CHKO Jizerské hory). Pramení zde řeka Desná, Kamenice, Lomnice, Jizera a Nisa.

V těchto horách jsou ideální podmínky pro zimní sporty. Jizerská magistrála je přibližně 115km dlouhá. Pro sjezdové lyžování jsou ideální střediska: Tanvaldský Špičák, Bedřichov, Severák, Ještěd, Kořenoc – Rejdice, Desná (Černá Říčka, Desná – Parlament), Josefův Důl, Zásada a Příchovice.

V lyžařských střediscích jsou většinou sjezdovky všech úrovně obtížnosti. Pamatují i na snowboardisty, proto jsou vybaveny i tzv. snowparky. Využít můžete i lyžařských kurzů, instruktorů nejen pro děti, ale i pro dospělé a začátečníky. Veškeré tyto areály jsou vybaveny ubytovacími a stravovacími zařízeními.

Pokud nevlastníte auto, zvolte vlak, skibus a v případě skiareálu Kořenov můžete využít místní MHD.

Další informace, které pro Vás mohou být důležité najdete v jednotlivých sekcích a nebo přímo na stránkách lyžařských středisek.

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2021 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu