. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.


Bazar lyží

Kosmonosy
Mladá Boleslav

Použité lyže
pro dospělé

Velký výběr
juniorského
vybavení

Možnost výkupu
a protiúčtu

Snowboard-MB
LYŽE & SNOWBOARDY

Lyže Lyže.info > Lyžařská střediska > Slavkovský les
Slavkovský les: Skiareál Mariánky

Lyžařská střediska Slavkovský les, ski areály

Slavkovský les byl vyhlášen chráněnou krajinnou oblastí v roce 1974 o rozloze 640 km2. Tato oblast má tvar trojúhelníků a rozkládá se mezi Tachovskou brázdou, Chebskou a Sokolovskou pánví. Nejvýznamnější města chráněné krajinné oblasti jsou Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovi lázně. U Karlových Varů se nachází vodní nádrž Stanovice. U Mariánských lázní je v provozu lyžařské středisko Mariánky.

Středisko nabízí kabinkovou lanovku a 2 vleky typu kotva s celkovou přepravní kapacitou 4710 osob/hod. Zalyžovat si můžete na 3 sjezdovkách s různou obtížností od modré po černou. Najdete tam lyžařskou a snowboardovou školu, skibar a sociální zázemí, půjčovnu lyžařského a snowboardového vybavení, skiservis a možnost parkování. Tipy a informace ohledně ubytování jsou uvedené na webových stránkách skiareálu. Další přepravní možnosti a zajímavosti jsou lanovky v Karlových Varech, jako součást MHD a nabízí pouze přepravu k turistickým trasám do okolí města. 

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2021 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu