. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.


Bazar lyží

Kosmonosy
Mladá Boleslav

Použité lyže
pro dospělé

Velký výběr
juniorského
vybavení

Možnost výkupu
a protiúčtu

Snowboard-MB
LYŽE & SNOWBOARDY

Lyže Lyže.info > Lyžařská střediska > Vizovické vrchy
Vizovické vrchy: Skiareál Trnava Skiareál Lužná Skiareál Petrůvka Skiareál Slopné

Lyžařská střediska Vizovické vrchy, ski areály

Vizovické vrchy se rozkládají jižně od města Vizovice, okres Zlín o rozloze 13300 ha. Jeho západní okraj sousedí s přírodním parkem Želechovické paseky. V této oblasti se nachází několik skiareálu, hlavně v menších obcích, které je většinou i spravují.

Skiareál Lužná leží na okraji Vizovických Vrchů ve stejnojmenné obci, blízko města Vsetín. Areál provozuje 2 sjezdové tratě o délce 282 m a 720 m. Označením obtížností černá, červená a modrá. Skiareál Petrůvka leží v nadmořské výšce 470 m n.m. Areál provozuje a pravidelně upravuje sjezdovku, která měří 250 m a přepravu zajišťuje vlek typu poma. Skiareál Slopné leží v blízkosti obce Slopné, nedaleko města Vizovice. Jedná se o sjezdovku o délce 400 m s jedním lyžařským vlekem typu poma. Největší z nich je Lyžařský areál Trnava-Luhy, který se nachází v nadmořské výšce 500 m n.m.  Areál provozuje 4 sjezdové tratě s označením obtížnosti červená a modrá. Celková délka sjezdových tratí je 950 m. Sjezdovka měřící 400 m, disponuje nočním osvětlením, systémem umělého zasněžování a snowparkem po levé straně.  Přepravu lyžařů zajišťují 3 vleky a 2 z toho jsou dětské. Celková přepravní kapacita vleku je 1870 osob/hod. Bližší informace naleznete v jednolitých sekcích skiaráelů.

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2021 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu