. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.


Bazar lyží

Kosmonosy
Mladá Boleslav

Použité lyže
pro dospělé

Velký výběr
juniorského
vybavení

Možnost výkupu
a protiúčtu

Snowboard-MB
LYŽE & SNOWBOARDY

Lyže Lyže.info > Lyžařská střediska > Novohradské hory
Novohradské hory: Skiareál Kozí pláň

Lyžařská střediska Novohradské hory, ski areály

Novohradské hory se rozkládají na hranicích České republiky a Rakouska na ploše českého území o rozloze 162 km2. Města, která ohraničují toto území, jsou Nové Hrady, Horní Stropnice, Benešov nad Černou, Dolní Dvořiště a Molant. Nejvyšší hory české části jsou Kamenec (1072 m), Myslivna (1040 m) a Vysoká (1034 m). V roce 2000, byly Novohradské hory vyhlášeny Přírodním parkem. Na tomto území pramení řeky Lužnice, Malše, Stropnice, Černá a Pohořský potok.

Pro lyžaře, může být zajímavý skiareál Kozí pláň, ležící nedaleko města Kaplice. Rodinný areál nabízí sjezdovku, uměle zasněžovanou, technicky upravovanou a osvětlení pro večerní lyžování. Pro děti je připraveno dětské hřiště a lyžařská škola pro individuální i skupinovou výuku. V areálu nechybí občerstvení venku i vevnitř, hifi připojení, bezplatné parkoviště a zdravotní služba. Více informací získáte kliknutím na skiareál.

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2021 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu