. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.


Bazar lyží

Kosmonosy
Mladá Boleslav

Použité lyže
pro dospělé

Velký výběr
juniorského
vybavení

Možnost výkupu
a protiúčtu

Snowboard-MB
LYŽE & SNOWBOARDY

Lyže Lyže.info > Lyžařská střediska > Javorníky
Javorníky: Skiareál Kohútka Skiareál Vranča Nový Hrozenkov Skiareál Machůzky Skiareál Razula Skiareál Kyčerka Skiareál U Bambuchů Skiareál Karolinka Hutisko-Solanec

Lyžařská střediska Javorníky, ski areály

Javorníky se rozkládají od hraničního přechodu Velké Karlovice/Makov, dále přes města Velké Karlovice, Nový Hrozenkov, Halenkov, Huslenky, Ústí, Val. Polanka až k dalšímu hraničnímu přechodu Střelná/Lysá pod Makytou. Toto pohoří se rozprostírá i ve Slovenské republice. Nejvyšší hora na české straně je Malý Javorník (1019 m). Javorníky patří mezi vyhledávané turistické cíle, jak pro cyklisty, ale i pro lyžaře.

Největším skiareálem je zimní středisko Kohútka. Nabízí 9 sjezdových tratí a jeden skipark o celkové délce 6600 m. Také skiareál Vranča disponuje 8-mi sjezdovkami všech obtížností a 10-ti km běžeckých tratí. Skiareál Karolinka patří ke skiregionu Soláň a proto můžete uplatnit jednotné jízdné také ve skiareálech Soláň - Vrchol a Soláň - Sedlo, které jsou součástí pohoří Beskyd. Zimní středisko Kyčerka ve Velkých Karlovicích disponuje 6-ti sjezdovkami a 4-mi vleky o celkové přepravní kapacitě 2600 osob/hod. Skiareál U Bambuchů a Machůzky jsou menší areály, oba nabízí 2 technicky upravované sjezdovky. 

V zimních střediscích nechybí služby lyžařům, jako je občerstvení, ubytování v okolí, parkoviště, skibus atd. Provozní doba areálu je velice podobná. Bližší informace o cenách jízdného, mapy běžeckých a sjezdových tratí naleznete na webových stránkách jednotlivých skiareálů.

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2021 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu