. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.


Bazar lyží

Kosmonosy
Mladá Boleslav

Použité lyže
pro dospělé

Velký výběr
juniorského
vybavení

Možnost výkupu
a protiúčtu

Snowboard-MB
LYŽE & SNOWBOARDY

Lyže Lyže.info > Lyžařská střediska > Krkonoše
Krkonoše: Skiareál Harrachov Skiareál Paseky nad Jizerou Skiareál Rokytnice nad Jizerou Skiareál Kamenec Jablonec nad Jizerou Skiareál Šachty Vysoké nad Jizerou Skiareál Benecko Skiareál Aldrov Vítkovice Skiareál Špindlerův Mlýn Skiareál Bubákov Skiareál Herlíkovice Skiareál Strážné Skiareál Kněžický vrch Skiareál Černá hora Janské Lázně Skiareál Černý Důl Skiareál Malá Úpa Skiareál Mladé Buky Skiareál Pec pod Sněžkou Skiareál Pěnkavčí Vrch Skiareál Petříkovice Skiareál Poniklá Homole Skiareál Velká Úpa Skiareál Prkenný Důl Žacléř Skiareál Duncan Svoboda na Úpou Skiareál Kozinec Jilemnice Skiareál Sněhulák Vrchlabí Skiareál Větrov Vysoké nad Jizerou Skiareál Dolní Dvůr

Lyžařská střediska Krkonoše, ski areály

Krkonoše leží u hranic s Polskem cca v délce 36 km. Nejvyšším vrcholem Krkonoš je Sněžka (1602 m.n.m.). Toto pohoří si můžeme rozdělit na západní, centrální a východní Krkonoše.

Západním Krkonoším disponují města Benecko, Harrachov, Jílemnice, Rokytnice nad Jizerou a Vítkovice.
V centrální části to jsou Horní Mísečky, Lánov, Strážné, Špindlerův Mlýn a Vrchlabí.
Nakonec máme východní Krkonoše, kde se nachází Černý Důl, Horní Malá Úpa, Jánské Lázně, Pec pod Sněžkou a Svoboda na Úpou.
Všechny výše uvedená města jsou velmi známá a to díky svému turistickému ruchu, jak v létě, tak nejvíce v zimě.

V těchto městech a jejich blízkosti najdete skiareály s kvalitními sjezdovkami a běžeckými tratěmi.
Velice známá je Krkonošská magistrála, která vede přes celé pohoří a propojuje většinu těchto skiareálů. Krkonošská magistrála měří skoro 90 km. V areálech a infocentrech Vám poskytnou informace a tištěný leták s mapkou a popisem jednotlivých tras a úseků.
Střediska Rokytnice nad Jizerou jsou propojená, co se týče jízdenek, které můžete uplatňovat ve více střediscích. Toto se týká i SkiResortu Černá Hora, kam spadá Černá Hora, Černý Důl a Svoboda na Úpou.

V jednotlivých skiareálech nabízí vesměs podobné služby, kvalitní a upravované sjezdovky, osvětlení pro večerní lyžování, skiparky pro děti a snowparky.
V každém středisku se budete moci občerstvit, ubytovat a zaparkovat přímo u sjezdovek. V některých případech můžete využít skibusy pro přejíždění mezi areály, skitaxi nebo autobusy.
Ceníky a různé slevy můžete porovnat na jednotlivých stránkách středisek. Většina z nich poskytují slevy pro rodiny s dětmi, skupinové slevy a některé dokonce přijímají SODEXO poukázky a jiné.


Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2021 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu