. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.


Bazar lyží

Kosmonosy
Mladá Boleslav

Použité lyže
pro dospělé

Velký výběr
juniorského
vybavení

Možnost výkupu
a protiúčtu

Snowboard-MB
LYŽE & SNOWBOARDY

Lyže Lyže.info > Lyžařská střediska > Králický Sněžník
Králický Sněžník: Skiareál Dolní Morava Skiareál Skitech Kunčice Skiareál Kraličák Skiareál Paprsek

Lyžařská střediska Králický Sněžník, ski areály

Masiv Kralického Sněžníku leží u polských hranic a zároveň sousedí s pohořím Hrubý Jeseník. V tomto masivu byla v roce 1990 vyhlášená rezervace Kralický Sněžník, která leží v centrální a vrcholové části. Hlavní města, která dominují tomuto masivu a zároveň poskytuji možnosti pro zimní vyžití jsou Králíky a Staré Město. V těchto městech a okolí najdete skiareály Dolní Morava, Skitech Kunčice, Kraličák a Paprsek.

Všechny tyto areály nabízejí kvalitní zimní vyžití, v podobě pravidelně upravovaných sjezdovek, běžeckých tras, snowparků a dětských parků s dětskými překážkami. Největší z nich je skiareál Kraličák, který vznikl spojením dvou středisek. Za to skiareál Dolní Morava disponuje 2-mi 4-sedačkovými lanovkami. Skiareál Skitech Kunčice nabízí vyžití pro děti, v podobě dětského výukového areálu. Skiareál Paprsek denně upravuje běžecké trasy o celkové délce 30 km. Provozní doba areálů je podobná a skoro všechny nabízejí zvýhodněné jízdné pro děti a seniory. Pro děti do 4 let a seniory nad 70 let je lyžování zdarma.

 Parkování je většinou bezplatné. Informace o ubytovacích a stravovacích zařízení najdete na samotných webových stránkách skiareálů. Stejně jako podrobnější informace o cenách a provozu středisek.

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2021 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu