. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.


Bazar lyží

Kosmonosy
Mladá Boleslav

Použité lyže
pro dospělé

Velký výběr
juniorského
vybavení

Možnost výkupu
a protiúčtu

Snowboard-MB
LYŽE & SNOWBOARDY

Lyže Lyže.info > Lyžařská střediska > Český les
Český les: Skiareál Sádek Skiareál Přimda

Lyžařská střediska Český les, ski areály

Chráněná krajinná oblast Český les má rozlohu 470 km2 a z toho je 80% oblasti zalesněná. Český les tvoří pohraniční pás od Broumova, okres Tachov až k České Kubici, okres Domažlice. CHKO Český les je rozdělen dálnicí D5. Větší města náležící do této oblasti jsou Tachov, Domažlice a Planá. Menší města Přimda a Capartice disponují sjezdovou plochou a tím poskytují zimní vyžití pro nenáročné lyžaře.

Ve městě Přimda leží stejnojmenný skiareál, nabízející Slalomový svah s dvoukolovým vlekem o délce 500m a Cvičnou louku s talířovým jednomístným vlekem o délce 330 m. Běžkaři využijí běžecké stopy dlouhé 2 km a 4 km. Dále nabízí služby skiservisu, horské služby a občerstvení.  Skiareál Sádek se nachází u menšího městečka Capartice  v nadmořské výšce 852 m n.m. Areál provozuje lyžařský svah dlouhý 550 m, pouze o víkendech. Pro větší skupiny nad 10 osob, je možné domluvit provoz i v pracovní dny. U této sjezdovky chybí občerstvení a ke svahu se dostanete pěšky nebo na běžkách. V této oblasti jsou k dispozici běžecké trasy v délce 500 m až 3 km na louce a 5 km až 10 km v lese.

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2021 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu