. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.


Bazar lyží

Kosmonosy
Mladá Boleslav

Použité lyže
pro dospělé

Velký výběr
juniorského
vybavení

Možnost výkupu
a protiúčtu

Snowboard-MB
LYŽE & SNOWBOARDY

Lyže Lyže.info > Lyžařská střediska > Žďárské vrchy > Skiareál Harusův Kopec

Skiareál Harusův Kopec, lyžařské středisko, ski areál

Skiareál Harusův Kopec se nachází v Novém Městě na Moravě, v nadmořské výšce 734 m n.m. Jedná se o sjezdovku, dlouhou 550 m s převýšením 110 m. Sjezdovka disponuje systémem umělého zasněžování, večerním osvětlením a je upravována rolbou Kässbohrer PB 300. Přepravit na vrchol sjezdovky můžete lanovkou o délce 490 m a přepravní kapacitou 1400 osob/hod. Další možnost přepravy zajišťuje elektrický vlek, dlouhý 30 m. Sjezdovka je vhodná pro rodiny s dětmi, začátečníky, pokročilé lyžaře a snowboardisty. Upravované běžecké trasy na Novoměstsku, dosahují délky až 100 km. Okruhy se táhnou severovýchodně od Nového Města na Moravě, přes obce Vlachovice, Sklené, Tři Studně, Fryšava, Kadov, Krátká, Sněžné, Samotín, Blatiny, Milovy, Podlesí, Kuklík, Odranec, Věcov, Jimramovské Pavlovice, Míchov, Roženecké Paseky, Studnice, Rokytno, Pohledec, Maršovice, Jimramov, Zubří, Radňovice, Jiříkovice a Nové Město na Moravě.

Provozní doba areálu je od 9:00 do 20:00 hod, kromě víkendu, vlek je v provozu od 8:00 hod. Jízdenku zakoupíte bodovou nebo časovou. Přímo na sjezdovce najdete půjčovnu, servis a školu lyžování a snowboardingu. SKI SNOW PARK na Harusově kopci leží necelých 900 metrů od železniční stanice Nové Město na Moravě - zastávka. Tipy na ubytování najdete na webových stránkách střediska.

Adresa střediska:
SKI SNOWPARK a.s.
Malá 153,
P.O.BOX 29
592 31 Nové Město na Moravě
Zobrazit na mapě>>
telefon: 561 202 224
www.skisnowpark.cz

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2020 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu