. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.


Bazar lyží

Kosmonosy
Mladá Boleslav

Použité lyže
pro dospělé

Velký výběr
juniorského
vybavení

Možnost výkupu
a protiúčtu

Snowboard-MB
LYŽE & SNOWBOARDY

Lyže Lyže.info > Lyžařská střediska > Bílé Karpaty > Skiareál Bílé Karpaty

Skiareál Bílé Karpaty, lyžařské středisko, ski areál

Skiareál Bílé Karpaty leží na Mikulčině Vrchu v severozápadní části Bílých Karpat, v nadmořské výšce 750 m n.m. Mikulčin Vrch je vzdálený 20 km od města Uherský Brod, směr Trenčín. Areál nabízí 4 sjezdové tratě, Lopata I a II o délce 550 m jsou vhodné pro začátečníky a pokročilé. Myšáčka I a II o délce 850 m, svým profilem odpovídají spíše pro pokročilé a zkušené lyžaře. Sjezdovky Lopata II je denně upravována rolbou a disponuje večerním osvětlením. Stav ostatních sjezdovek závisí na přírodním sněhu. Přepravu lyžařů zajišťují 2 kotvové vleky. Vlek na sjezdovkách Lopata I a II měří 550 m a má celkovou přepravní kapacitu 700 osob/hod. Vlek na sjezdovkách Myšáčka měří 850 m a má celkovou přepravní kapacitu 1200 osob/hod. Jízdné zakoupíte zvlášť pro oba vleky. Vlek Myšáčka je vybaven turnikety. Provozní doba areálu je ve ST a PÁ od 10:00 do 16:00 hod a v SO, NE od 10:00 do 16:00 hod. Ostatní dny se nelyžuje.

Občerstvení a ubytování naleznete na chatě Lopata, blízko sjezdovek. V areálu působí lyžařská a snowboardová škola jen v SO a NE od 9:00 do 17:00 hod. Výuka probíhá buď jednotlivě, nebo po skupinách. Vyučují děti již od 3 let.

Adresa střediska:
VOP 014, s.r.o.
Předbranská 415
688 01 Uherský Brod
Zobrazit na mapě>>
telefon: 602 773 855
www.ski-bile-karpaty.cz

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2020 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu