. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.


Bazar lyží

Kosmonosy
Mladá Boleslav

Použité lyže
pro dospělé

Velký výběr
juniorského
vybavení

Možnost výkupu
a protiúčtu

Snowboard-MB
LYŽE & SNOWBOARDY

Lyže Lyže.info > Lyžařská střediska > Vysočina > Skiareál Hodonín u Kunštátu

Skiareál Hodonín u Kunštátu, lyžařské středisko, ski areál

Skiareál Hodonín u Kunštátu leží v blízkosti města Hodonín, v nadmořské výšce 629 m n.m. Nejbližší větší město je Brno. Areál disponuje 2 -mi vleky o celkové přepravní kapacitě 748 osob/hod. V areálu provozuje sjezdovku, dlouhou 550 m s večerním osvětlením a systémem umělého zasněžování. Přírodně členitá sjezdovka nabízí příznivcům snowboardingu 10 překážek, jako butterbox, barel, speedrail, skoky, rainbow, bedna, trabant, roura atd. Děti se zase pobaví nad dětskými překážkami. Také v tomto areálu si můžete zajistit výuku lyžařské a snowboardové školy za 200 Kč/hod. B2žkaři ocení běžecké okruhy, dlouhé10 km a 25 km. Provozní doba areálu je od 9:00 do 21:00. O víkendech se otvírá už v 8:00 hod a v neděli končí o hodinu dříve. Jízdenky koupíte pouze bodové. Zakoupené permanentky nelze převádět na další sezónu. Dětský vlek pro děti do 10–ti let zdarma.

Středisko nabízí další služby jako je půjčovna a servis. Ubytování v zámečku Hodonín nabízí až 114 ubytovacích míst. Občerstvení naleznete v restauraci Penzion Hodůnka a další tipy na internetových stránkách střediska.

Adresa střediska:
Lyžařský vlek Hodonín u Kunštátu
Černovice 154
679 75
Zobrazit na mapě>>
telefon: 603 396 885
www.vlekhodonin.cz

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2020 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu