. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.


Bazar lyží

Kosmonosy
Mladá Boleslav

Použité lyže
pro dospělé

Velký výběr
juniorského
vybavení

Možnost výkupu
a protiúčtu

Snowboard-MB
LYŽE & SNOWBOARDY

Lyže Lyže.info > Lyžařská střediska > Jeseníky > Skiareál Malá Morávka Karlov

Skiareál Malá Morávka Karlov, lyžařské středisko, ski areál

Skiareál Malá Morávka - Karlov se skládá ze 4 areálů. Skiareál Myšák, skiareál SKI Karlov, skiareál Jantar, skiareál Kopřivná a skiareál Kloubouk. Pro lepší přehled si toto skicentrum rozdělíme na výše uvedené skiareály. Všechny 4 střediska se nachází u stejnojmenné obce, nedaleko města Bruntál.

Skiareál Myšák leží několik kilometrů od Pradědu (1941 m n.m.) v údolí řeky Moravice. Nabízí rodinné lyžování na 2 sjezdovkách s obtížností modrá a červená. Sjezdovky mají celkovou délku 2400 m, jsou pravidelně udržovány a zasněžovány. Provoz zajišťují 2 lyžařské vleky, dvoukotvový s celkovou přepravní kapacitou 900 osob/hod. a pomou, určenou pro nejměnší lyžaře. V areálu působí 1.lyžařská škola Praděd, která vyučuje jízdu na lyžích a snowboardu.

V areálu najdete 2 bezplatná parkoviště s kapacitou 300 míst a půjčovnu lyžařského vybavení. Jízdenku zakoupenou v tomto areálu můžete uplatnit v rámci Skicentra Malá Morávka. Jízdenky se nabízí časové a zvýhodněné pro rodiny s dětmi.

Adresa střediska:
Ski areál MyšáK
Malá Morávka 55
793 36 Malá Morávka
Zobrazit na mapě>>
telefon: 777 745 370
www.skimysak.cz


Skiareál SKI Karlov a skiareál Jantar leží v nadmořské výšce 650 - 950 m n.m. Oba areály jsou spojené a informace o nich, najdete na jedné webové stránce. Celkem provozují 6 sjezdových tratí o celkové délce 4250 m a všechny mají obtížnost barvy modré. Provoz zajišťují 4 vleky nazvané U Pradědu, Roháč, Katrák a Nad Horskou službou s celkovou přepravní kapacitou 4180 osob/hod. V areálu se také nachází pojízdný pás, dlouhý 40 m a s přepravní kapacitou 600 osob/hod. Areál je v provozu jak přes den, tak i večer s večerním osvětlovacím systémem. Areál je vhodný už pro děti od 2 let, pro začátečníky, pokročilé a snowboardisty. Lyžařská škola Newman school nabízí individuální i skupinovou výuku, lyžařské a snowboardové kurzy pro školy a školky, zábavné akce pro všechny, služby půjčovny a servisu. Jízdenku zakoupíte časovou, bodovou, rodinnou, pro lyžařské kurzy a podle počtu jízd. 

Adresa střediska:
SKI Karlov, s.r.o.
Hradecká 48
746 01 Opava
Zobrazit na mapě>>
telefon: 554 295 190
www.skikarlov.cz


Skiareál Kopřivná leží u chaty Kopřivná. Provozují vlek s celkovou přepravní kapacitou 1200 osob/hod a dlouhý 450 m. Sjezdovka je uměle zasněžována, strojově upravována a osvětlena. Vybavený snowpark Kopřivná se rozkládá na ploše 80 x 25 m, je strojově upravován, oplocen a nájezdy jsou vyznačeny sprejem. Areál je vhodný pro děti, začátečníky a snowboardisty.

Skiareál dále nabízí rychlé občerstvení a bezplatné parkoviště o 60ti místech. Tipy na ubytování najdete na stránkách střediska. Jízdenky zakoupíte časové a bodové. 

Adresa střediska:
Chata Kopřivná 
Malá Morávka 122
793 36 Malá Morávka, okr.Bruntál
Zobrazit na mapě>>
telefon: 777 745 374
www.koprivna.cz


 

Skiareál Klobouk nabízí 2 sjezdové tratě, nazvané Obřačka o délce 950 m a Pařezák o délce 500 m. Sjezdovka Obřačka je pravidelně udrožována a vhodná spíše pro sportovní lyžaře. Sjezdovka Pařezák zaujme spíše milovníky náročnějšího lyžování, jelikož svah má průměrný sklon 31%. Provoz zajišťuje jeden vlek a není vhodný pro přepravu snowboardistů. V blízkosti areálu je na 90 km upravovaných běžeckých tratí. 

V areálu se můžete občerstvit přímo u svahu a zaparkovat bezplatně 30 m vleku.

Adresa střediska:
Ski Areál KLOBOUK s.r.o.
Malá Morávka - Karlov 564/45
785 54
Zobrazit na mapě>>
telefon: 555 111 111
www.skiklobouk.cz
 

 

 

 

 

 

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2021 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu