. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.


Bazar lyží

Kosmonosy
Mladá Boleslav

Použité lyže
pro dospělé

Velký výběr
juniorského
vybavení

Možnost výkupu
a protiúčtu

Snowboard-MB
LYŽE & SNOWBOARDY

Lyže Lyže.info > Lyžařská střediska > Jeseníky > Skiareál Annaberg Andělská hora

Skiareál Annaberg Andělská hora, lyžařské středisko, ski areál

Skiareál Annaberg zahrnuje 2 skiareály, Andělská hora a Suchá Rudná. Areály se nacházejí vedle sebe a dělí je Anenský vrch (866 m n.m.) a najdete je cca 13 km od města Bruntál. Okolí těchto středisek nabízí 53 km uparovaných tartí pod Vysokou horou ve směru na Annaberg, Suchou Rudnou a Hvězdu. U vleku najdete informační tabuli a další informace u vjezdu do lesa nad vlekem. Tratě bývají upravovány 1x týdně v pátek, rolbou a 3 sněžnými skútry a v případě potřeby i denně. Pro tyto střediska platí jednotný odbavovací systém. 

Skiareál Andělská hora leží 1 km za stejnojmenným městečkem. Středisko nabízí 2 upravované sjezdovky o délce 650 m a dětské hřiště. Dětské hřiště je vybaveno dětským vlekem. Areál je vhodný pro rodiny s dětmi, začátečníky, snowboardisty a také i pro zdatné lyžaře. Provoz zajišťují 2 vleky Hlavní a Dětský o celkové přepravní kapacitě 700 osob/hod.

Své služby nabízí v areálu lyžařská škola pro začátečníky i pro pokročilé, občerstvení s terasou a parkoviště u vleku. Provozní doba areálu je denně od 9:00 do 16:00 a večerní lyžování ČT, SO od 18:00 do 21:00. Areál nabízí výrazné slevy školním kurzům a skupinám. Ubytování naleznete v nedalekém hotelu Anděl a Paramon. 

Adresa střediska:
Lyžařský areál Annaberg
Andělská Hora 143
793 32
Zobrazit na mapě>>
telefon: 774 655 776
www.annaberg.cz

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2021 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu