. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.


Bazar lyží

Kosmonosy
Mladá Boleslav

Použité lyže
pro dospělé

Velký výběr
juniorského
vybavení

Možnost výkupu
a protiúčtu

Snowboard-MB
LYŽE & SNOWBOARDY

Lyže Lyže.info > Lyžařská střediska > Jeseníky > Skiareál Annaberg Suchá Rudná

Skiareál Annaberg Suchá Rudná, lyžařské středisko, ski areál

Skiareál Annaberg zahrnuje 2 skiareály, Andělská hora a Suchá Rudná. Areály se nacházejí vedle sebe a dělí je Anenský vrch (866 m n.m.) a najdete je cca 13 km od města Bruntál. Okolí těchto středisek nabízí 53 km uparovaných tartí pod Vysokou horou ve směru na Annaberg, Suchou Rudnou a Hvězdu. U vleku najdete informační tabuli a další informace u vjezdu do lesa nad vlekem. Tratě bývají upravovány 1x týdně v pátek, rolbou a 3 sněžnými skútry a v případě potřeby i denně. Pro tyto střediska platí jednotný odbavovací systém. 

Skiareál Suchá Rudná se nachází v nadmořské výšce 700 - 761 m n.m. v obci Suchá Rudná. Areál nabízí 2 upravované uměle zasněžované sjezdovky Hlavní, Školní a dětské hřiště. Mezi sjezdovkou Hlavní a Školní je připraveno vyžití pro snowboardisty, v podobě překážek a skoků. Sjezdovky jsou vhodné pro začátečníky a snowboardisty a pro výuku školních lyžařských kurzů.

V areálu najdete lyžařskou školu, snowtubing a možnost zapůjčení sněžných kluzáků, trampolínu pro děti, terasu s vyhřívaným stanem Kofola, půjčovnu a bufet. Provozní doba areálu je denně od 9:00 do 16:00 a večer ST, PÁ od 18:00 do 21:00 hod.

Adresa střediska:
Skiareál Suchá Rudná
793 31 Světlá Hora - Suchá Rudná
Zobrazit na mapě>>
telefon: 774 655 776
www.annaberg.cz 


Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2021 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu