. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.


Bazar lyží

Kosmonosy
Mladá Boleslav

Použité lyže
pro dospělé

Velký výběr
juniorského
vybavení

Možnost výkupu
a protiúčtu

Snowboard-MB
LYŽE & SNOWBOARDY

Lyže Lyže.info > Lyžařská střediska > Jeseníky > Skiareál Praděd Ovčárna

Skiareál Praděd Ovčárna, lyžařské středisko, ski areál

Skiareál Praděd Ovčárna leží nedaleko skicentra Malá Morávka. Nachází se v nadmořské výšce 1300 m n.m. v chráněné krajinné oblasti Jeseníky a proto jeho provoz ovlivňuje CHKOJ, podle výšky napadaného sněhu.

Areál disponuje 9-ti sjezdovkami s obtížností černou, červenou a modrou. Celková délka sjezdovek je 4750 m. Na tratí Petrovy Kameny B se nachází snowpark. Provoz zajišťuje 6 vleků, typu tratrapoma a kotva. V oblasti střediska a v jeho širokém okolí, je velmi dobrá příležitost pro běžecké lyžování všech obtížností. Přímo v areálu Praděd - Ovčárna běžkaři, zažátečníci ocení malé projíždky na upravovaných trasách.

Jízdenky zakoupíte časové a bodové, děti do 6-ti let mají celodenní jízdné za 50 kč. Provoz vleků je od 8:30 do 16:00 hod. Do střediska se dostanete po silnici s usměrňovaným provozem vždy v celou hodinu jendím směrem a každou půl hodinu druhým směrem. Pokud kapacita parkoviště bude zaplněná, musíte využít kyvadlové autobusové dopravy. Auta můžete zaparkovat na parkovišti Hvězda nebo v Karlově Studánce.  

Adresa střediska:
Ski centrum Figura
Malá Morávka 256
793 36
Zobrazit na mapě>>
telefon: 554 772 033
www.figura.cz 

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2021 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu