. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.


Bazar lyží

Kosmonosy
Mladá Boleslav

Použité lyže
pro dospělé

Velký výběr
juniorského
vybavení

Možnost výkupu
a protiúčtu

Snowboard-MB
LYŽE & SNOWBOARDY

Lyže Lyže.info > Lyžařská střediska > Beskydy > Skiareál Búřov

Skiareál Búřov lyžařské středisko, ski areál

Skiareál Bůřov leží v nadmořské výšce 740 m n.m. v obci Valašská Bystřice. Areál nabízí 3 sjezdové tratě s obtížností červená, modrá a zelená. Celková délka tratí je 1110 m, všechny jsou upravovány, červená a zelená sjezdovka disponuje nočním osvětlením. Provoz zajišťují 2 tyčové vleky o celkové přepravní kapacitě 1020 osob/hod a s celkovou délkou 610 m. Pro běžkaře jsou připraveny bežecké trasy o délce 50 km. Polohu a rozložení tras, najdete na webových stránkách zimního středisko. Snowboardisté si mohou zajezdit v zařízeném snowparku. Své služby zde nabízí lyžařská škola. Vuyčuje v rámci skupiny nebo i jednotlivě, a to začátečníky i pokročilé lyžaře. 

Občerstvení a ubytovací místa poskytuje stylová Valašská Koliba. Parkovat můžete na parkovišti u vleku s kapacitou 50ti míst. Provozní doba areálu je od 9:00 do 16:00 hod a večerní lyžování ve dnech ST, PÁ a SO od 18:00 do 21:00 hod. Jízdné zakoupíte podle počtu jízd a podle času stráveném na sjezdovkách. Areál nabízí 2 tarify, plné jízdné a zlevněné jízdné. Záloha na čipovou kartu je 50Kč.

Adresa střediska:
Skiareál Bůřov
Vlašská Bystřice 701
756 27
Zobrazit na mapě>>
telefon: 604 836 950
www.skiburov.cz

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2021 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu