. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.


Bazar lyží

Kosmonosy
Mladá Boleslav

Použité lyže
pro dospělé

Velký výběr
juniorského
vybavení

Možnost výkupu
a protiúčtu

Snowboard-MB
LYŽE & SNOWBOARDY

Lyže Lyže.info > Lyžařská střediska > Beskydy > Skiareál Zlatník

Skiareál Zlatník, lyžařské středisko, ski areál

Skiareál Zlatník se nachází v nadmořské výšce 650 m n.m. u obce Krásná a nedaleko města Frýdek-Místek. Areál disponuje 2-mi vleky typu Tatrapoma o délce 450 m a 250 m. Lyžaři mají k dispozici sjezdovky lehké a středně těžké obtížnosti, jsou udržovány a zasněžovány technickým sněhem. Toto středisko je vhodné pro začátečníky ale i pro pokročilé. Provoz areálu je od 9:00 do 16 hod a večer ve dnech ST, PÁ a SO od 18:00 do 21:00 hod. Jízdenky zakoupíte časové, bodové, pro večerní lyžování, rodinné jízdné, týdenní atd.

Areál provozuje také skiservis a půjčovnu, lyžařskou a snowboardovou školu. Parkoviště nalaznete 80 m od vleku. Pokud nevlastníte auto, můžete se do zimního střediska přepravit autobusem z Frýdku-Místku. Občerstvení typu bufet a restaurace je samozřejmostí. Provozovatelem areálu je SKI KLUB Vratimov s.r.o. Ubytování v okolí naleznete v chalupě Zlatník, v rodinném penzionu Beskýdek a chatě zvané v Krásné. Jízdní řády a další informace naleznete na webových stránkách skiareálu.

Adresa střediska:
Skiareál Zlatník
Krásná - Zlatník
739 05
Zobrazit na mapě>>
telefon: 602 721 046
www.skizlatnik.cz
  


Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2021 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu