. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.


Bazar lyží

Kosmonosy
Mladá Boleslav

Použité lyže
pro dospělé

Velký výběr
juniorského
vybavení

Možnost výkupu
a protiúčtu

Snowboard-MB
LYŽE & SNOWBOARDY

Lyže Lyže.info > Lyžařská střediska > Beskydy > Skiareál Soláň Bzové

Skiareál Soláň Bzové, lyžařské středisko, ski areál

Skiareál Soláň Bzové se nachází asi 1,5 km pod hřebenem Soláně ze strany od Velkých Karlovic, v nadmořské výšce od 640 - 720 m n.m. Přepravu lyžařů v tomto středisku zajišťují 2 vleky typu tatrapoma a dětské lano pro děti o celkové přepravní kapacitě 1400 osob/hod. Lyžovat můžete na dvou sjezdovkách o délce 380 m a 550 m, které jsou upravovány a částečně zasněžovány. Středisko je vhodné pro začátečníky, rodiny s dětmi, ale i pro rekreační lyžaře. Od vleku se můžete napojit na běžecké tratě směr Soláň a Velké Karlovice. Také na rozšířenou a upravovanou trasu Vsacký Cáb – Soláň - Bumbálka. Zakoupené jízdné můžete uplatnit na oba dva vleky. Provozní doba areálu je od 9:00 do 16:00 hod. Pro večerní lyžování se musíte domluvit předem, a lyžovat můžete na 1. sjezdovce o délce 380 m.

Areál nabízí parkoviště, vzdálené 50 m od vleku, občerstvení v bufetu a sociální zázemí a služby skibusu. Ubytování naleznete v hotelu Lúka, Škola v přírodě, v chatě Lenka, Bzové a v chalupě Jezerné. Všechny tyto ubytovací zařízení se naházejí v blízkosti zimního střediska.

Adresa střediska:
Skiareál Soláň – Bzové
756 05 Bzové – Soláň
Zobrazit na mapě>>
telefon: 737 500 879
www.solanbzove.cz

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2021 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu