. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.


Bazar lyží

Kosmonosy
Mladá Boleslav

Použité lyže
pro dospělé

Velký výběr
juniorského
vybavení

Možnost výkupu
a protiúčtu

Snowboard-MB
LYŽE & SNOWBOARDY

Lyže Lyže.info > Lyžařská střediska > Beskydy > Skiareál Mosty u Jablunkova

Skiareál Mosty u Jablunkova, lyžařské středisko, ski areál

Skiareál Mosty u Jablunkova leží v nadmořské výšce 700 m n.m. ve stejnojmenné obci, sousedící s městem Jablunkov. Skiareál nabízí 3 upravované sjezdovky o celkové délce 2100 m, každodenní úpravu a večerní osvětlení. Přepravu zajišťují 4 vleky typu tratrapoma o celkové přepravní kapacitě 2630 osob/hod. Pro děti je připraven dětský vlek s nízko vedeným lanem s úchyty, o délce 50 m. Běžkaři ocení bežecké stopy o celkové délce 44 km. Trasy vedou do Jablunkova, přas Gírovou na Hrčavu, Jaworzynku do PL a do obce Bukovec. Další trasou je běžecký okruh v těsné blízkosti areálu a je dlouhý cca 2 km. Provozní doba areálu je denně od 8:30 do 16:00 hod a večer od 17:00 do 21:00 hod. Jízdenku zakoupíte časové a bodové. Pro děti do 12ti let platí dětské jízdné.

Ve středisku můžete využít služeb značkového ski servisu, k dispozici je stanoviště horské služby a bobová dráha s celoročním provozem. Občerstvení najdete v bufetu SKi Mosty a včetně zázemí stylové restaurace ve stylovém hotelu Grůň. Lyžařská a snowboardová škola nabízí výuku na vlastním cvičišti s dětským vlekem.

Adresa stediska:
SKI Beskydy, s.r.o.
Mosty u Jablunkova 1111
739 98
Zobrazit na mapě>>
telefon: 558 367 022
www.skimosty.cz 

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2021 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu