. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.


Bazar lyží

Kosmonosy
Mladá Boleslav

Použité lyže
pro dospělé

Velký výběr
juniorského
vybavení

Možnost výkupu
a protiúčtu

Snowboard-MB
LYŽE & SNOWBOARDY

Lyže Lyže.info > Lyžařská střediska > Beskydy > Skiareál Pstruží Opálená

Skiareál Pstruží Opálená, lyžařské středisko, ski areál

Skiareál Pstruží Opálená leží mezi obcemi Struží a Čeladná, nedaleko města Frýdek-Místek. Středisko provozuje 2 sjezdovky, červenou a modrou a snowpark. Sjezdovky jsou dlouhé 590 m, jsou upravované a disponují večerním osvětlením a systémem umělého zasněžování. Přepravu lyžařů zajišťují 2 vleky, teleskopický vlek o délce 450 m a dětský vlek, dlouhý 140 m. Vleky mají celkovou přepravní kapacitu 1350 osob/hod. Dětský park je vybaven malým vlekem s nízkým vedením lana a je umístěn  mimo hlavní sjezdovou trať, na mírném svahu. Tento svah je ideální pro začátečníky na lyžích i na snowboardu. Děti mají k dispozici různé překážky jako je slalom, oblouky, zvířátka atd. Provozní doba areálu je od 9:00 do 17:00 hod a večer do 18:00 do 21:00 hod. Jízdenky, které jsou nepřenosné, zakoupíte buď časové, bodové a nebo pro večerní lyžování.

U spodní stanice vleku se nachází občerstvení a pokladna. Uprostřed sjezdovky si můžete odpočinout a občerstvit v restauraci. Parkoviště je vzdálené od vleku asi 80 m s kapacitou 100 aut a jednoho autobusu. 

Adresa střediska:
Ski areál Opálená
Pstruží
739 11
Zobrazit na mapě>>
telefon: 604 945 578
http://zima.areal-opalena.cz 

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2021 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu