. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.


Bazar lyží

Kosmonosy
Mladá Boleslav

Použité lyže
pro dospělé

Velký výběr
juniorského
vybavení

Možnost výkupu
a protiúčtu

Snowboard-MB
LYŽE & SNOWBOARDY

Lyže Lyže.info > Lyžařská střediska > Beskydy > Skiareál Horní Bečva

Skiareál Horní Bečva, lyžařské středisko, ski areál

Skiareál Horní Bečva se skládá ze tří samostatných areálu, které se nacházejí u obce Horní Bečva. Jedná se o stediska Rališka, Solisko a U Sachovy studánky. Kareálům se dostanete po silnici E442/35 a kdyby jste pokračovali dále ke slovenským hranicím, narazíte na další skiareály jako je Bumbálka atd.

Skiareál Rališka leží v nadmořské výšce 605 – 729 m.n.m. Středisko disponuje 3-mi lyžařskými vleky typu Tatrapoma a EPV, oba s délkou 400 metrů a dětský vlek Skill o délce 160 m. Vleky mají celkovou přepravní kapacitu 2327 osob/hod. Lyžovat můžete na čtyřech sjezdovkách o celkové délce 1850 m. V případě potřeby jsou sjezdovky uměle zasněžovány. Pro vyčerní lyžování je zajištěno plné osvětlení svahu. Odbavovací systém je formou bezkontaktních čipových karet.

V areálu najdete občerstvení formou bufetu s kapacitou 40ti míst, skiservis a půjčovnu, lyžařskou a snowboardovou školu a sociální zařízení. Ubytování se vyskytuje v blízkosti areálu. Provozní doba areálu je od 9:00 do 16:30 hod a večer od 18:00 do 21:00 hod. Jízdenku zakoupíte časové, bodové a pro jednotlivé jízdy. Slevy jsou poskytovány pro děti do 140 cm a pro seniory nad 65 let.

Adresa střediska:
Ski areál Rališka
Horní Bečva 172
756 57 Horní Bečva
Zobrazit na mapě>>
telefon: 603 276 782
www.raliska.cz 


Skiareál Solisko sousedí se skiareálem Rališka. Areál nabízí různě propletené sjezdovky, které vedou lesem a kolem vleků. Nejdelší trasa má skoro 1 km. Podrobný popis a mapu tras nalezente na webových stránkách stediska. Obtížnost sjezdovek je převážně barvy červené. Pro děti je připravena sjezdovka o délce 350 m. Přepravu zajišťují vleky Velký (600m), Střední (450m) a Malý (280m).

V areálu je zajištěno občerstvení v Kolibě. 300 m od areálu naleznete ubytování v rekreačním stedisku Tesla. Jízdenku zakoupíte časovou, bodovou a nebo podle poštu jízd. 

Adresa střediska:
Josef Blinka - Lyžařský areál Solisko
Sportoviště, stadion
Horní Bečva 173
756 57
Zobrazit na mapě>>
telefon: 603 510 349
www.skiarealsolisko.wz.cz 


Skiareál U Sachovy studánky se nachází na trase silnice E 442 směr Rožnov-Bumbálka-Slovensko, v blízkosti Chaty Sachova studánka. Areál leží v nadmořské výšce 640 - 750 m n.m. Provozují 5 sjezdovek s obtížností oranžová a modrá. Celková délka sjezdovek je 1350 m a mají možnost zaněžování a večerního osvětlení. Děti mohou využít koutek v podobě lyžařské školky s provazovým vlekem a kolotočem. Na ostatních sjezdovkách přepravu zajišťují 3 vleky, 2 typu Tatrapoma a třetí typu teleskopický vlek. Příznivci snowboardingu si mohou užít v připraveném snowparku Taros, který je určen spíše pro děti. Snowpark se rozkládá na ploše 2500 m2.

V Areálu najdete servis a půjčovnu, lyžařskou školu, bezplatné parkoviště cca 170 m od vleku. Skibus pravidelně vyváží lyžaře z centrálního parkoviště, a to zcela zdarma. Rozpis časů naleznete na stránkách střediska v sekci SKIBUS. Ubytování je možné v hotelu Valaška, Labyrintm Duo, v penzionech Chata Sachova Studánka, Vítkovice, Penzion pod přehradou, Bečvice, Staré Časy a U přehrady a chatky. Další ubytovací kapacity je možné využít v privátním ubytování.

Adresa střediska:
SKITOO spol. s r.o.
Ski areál U SACHOVY STUDÁNKY
756 57
Zobrazit na mapě>>
telefon: 608 712 507
www.skisachovka.cz 

  

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2021 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu