. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.


Bazar lyží

Kosmonosy
Mladá Boleslav

Použité lyže
pro dospělé

Velký výběr
juniorského
vybavení

Možnost výkupu
a protiúčtu

Snowboard-MB
LYŽE & SNOWBOARDY

Lyže Lyže.info > Lyžařská střediska > Beskydy > Skiareál Javorový Vrch

Skiareál Javorový Vrch, lyžařské středisko, ski areál

Skiareál Javorový Vrch se nachází v oblasti Těšínských Beskyd v nadmořské výšce 968 m n.m. Lyžaři a snowboardisti mají k dispozici 3 sjezdovky o celkové délce 1,5 km. Areál je vhodný pro začátečníky, pokročilé i pro extrémní lyžaře. Přepravu zajišťují 3 vleky typu Tatrapoma o celkové délce 1050 m. Sjezdovky jsou v případě potřeby zasněžovány a denně upravovány sněžnou rolbou. Běžkaři ocení pravidelně upravované bežecké stopy. Běžecké trasy, které můžete vyzkoušet: 1. Turistická chata Javorový vrch - chata Ostrý - 10km, mírné převýšení (směrem na Tyru a po 500m odbočit na U Kalužného, poté směr Ostrý). 2.Turistická chata Javorový - chata Ostrý - (hřebenovka): velký Javorový, Šindelná, Kalužný, U Kalužného, chata Ostrý.

Nedaleko turistické chaty je k dispozici profesionální škola, půjčovna lyží a snowboardů. Ubytování a stravovaání přímo v chatě Javorový vrch s kapacitou 80 lůžek. Provozní doba areálu je od 9:00 do 16:00 hod a pro večerní lyžování od 18:00 do 20:00 hod. Jízdenku zakoupíte pouze časovou, děti do 15-ti let mají zlevněné jízdné. 

Adresa stediska:
Turistická chata Javorový vrch
Tyra 58
739 61 Třinec
Zobrazit na mapě>>
telefon: 605 108 162
www.javorovy-vrch.eu 

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2021 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu