. . . Druhy lyží, seznam lyžařských prodejen, půjčoven, bazarů, obchodů, lyžařských areálů a zimních středisek.


Bazar lyží

Kosmonosy
Mladá Boleslav

Použité lyže
pro dospělé

Velký výběr
juniorského
vybavení

Možnost výkupu
a protiúčtu

Snowboard-MB
LYŽE & SNOWBOARDY

Lyže Lyže.info > Lyžařská střediska > Beskydy > Skiareál Pustevny

Skiareál Pustevny, lyžařské středisko, ski areál

Skiareál Pustevny leží v nadmořské výšce 1095 m n.m., cca 6 km od města Frenštát pod Radhoštěm. Areál disponuje sedačkovou lanovkou, jejíž nástupní stanice se nachází poblíž hotelu Ráztoka v Trojanovicích v nadmořské výšce 620 m. Denní odjezdy lanovky jsou každou celou hodinu od 8:00 do 18:00 hod. Dalších 7 lanovek, které zajišťují přepravu na 6-ti sjezdovkách má celkovou kapacitu 4100 osob/hod. Sjezdové tratě různých obtížností o celkové délce 3100 m, jsou denně upravovány a podle potřeby zasněžovány umělým sněhem. Sjezdovka Pod Šumavou je vhodná pro začátečníky, zkušenější lyžaři mohou navštívit Velkou sjezdovku a ti náročnější ocení sjezdovky Lokomotiva, Malá Sjezdovka a Koliba. Snowboardisti mohou využít prostoru ve snowparku. Běžkaři si zalyžují na běžeckých tratí různé obtížnosti. Celková délka tratí je 53 km, s převýšením 79 m - 329 m a jsou strojově upravovány. Více informací o délkách a umístění jednotlivých okruhů, najdete na webových stránkách zimního střediska.

Ve středisku působí lyžařská škola Gorbyschool, která vyučuje lyžování i snowboarding pro jednotlivce a skupiny. Vše po telefonické domluvě. V areálu můžete využít také služby půjčoven lyžařského vybavení. Co se týče ubytování, můžete vybírat ze široké nabídky hotelů, penzionů, chat a chalup. Pásový skibus zajišťuje přepravu z Velké sjezdovky a také z prakoviště k dolní stanici. Jízdenky zakoupíte časové a pro lanovku zvlášť. Dětské jízdné platí do 140 cm výšky.

Adresa střediska:
SK Skialpin Pustevny 
Trojanovice 477 
744 01 Frenštát p. R
Zobrazit na mapě>>
telefon: 556 835 993
www.skialpin.cz
 

Katalog lyží, sjezdové běžecké lyžování, lyžařské boty, vázání, hůlky, helmy, příslušenství, oblečení, lyžařská střediska - LyžeLyže.info

Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem. Zákaz kopírování nebo použití jakékoliv části tohoto webu. 

Copyright © 2021 LyžeLyže.Info

Ochrana soukromí a soubory cookies   |   Kontakt   |   Sitemap   |  Odkazy   |   Přidat firmu